21 березня 2019, 17:51

Доходи за послуги з репетиторства мають бути задекларовані, - ДФС

Вісник ДФСУ

Під поняттям "репетиторство" мається на увазі: підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових та дипломних робіт тощо.

Читайте також: "Яким роботодавцям надається компенсація з ЄСВ".

Якщо викладач, який надає послуги репетиторства, не є фізичною особою - підприємцем, він зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та сплатити податок (збір) із таких доходів.

Так, податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2018 р. таким викладачам-репетиторам слід подати до 2 травня 2019 р. за місцем податкової адреси (реєстрації) чи онлайн з використанням електронного підпису. Форма декларації затверджена наказом Мінфіну України від 02.10.2015 р. №859.

Доходи від репетиторства оподатковуються ПДФО за ставкою 18%. Також із вказаних доходів відраховується військовий збір за ставкою 1,5%. Водночас суму податкових зобов’язань з ПДФО та військового збору, зазначену в річній податковій декларації, репетитори мають сплатити до 1 серпня 2019 р.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати