10 липня 2018, 14:33

Для сімейних фермерських господарств спрощено оподаткування

Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України

Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Так, сімейні фермерські господарства отримали пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Читайте також: «З вересня підприємства зможуть використовувати ЄКР для сплати митних платежів».

Законом України № 6490-д забезпечується можливість для мешканців села легалізувати свою діяльність у формі підприємницької діяльності для фізичних осіб - підприємців, які організували фермерське господарство, в тому числі сімейне, та надається їм можливість бути платниками єдиного податку четвертої групи.

«Відтепер українські фермери та їх сім’ї, які проживають в селах, стають повноцінними підприємцями та отримують ряд переваг. Офіційний підприємницький статус за пільговим оподаткуванням дозволяє їм виходити на нові організовані ринки та збільшувати свої прибутки. Крім того, сімейні фермерські господарства зможуть долучитися до державних програм підтримки та розвивати свій бізнес», – зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, коментуючи рішення Парламенту.

Зокрема Законом встановлено:

  • пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску для всіх членів сімейного фермерського господарства;
  • сплату податку на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки (паї) до місцевих бюджетів за місцезнаходженням таких земельних ділянок.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати