Популярні матеріали

19 лютого 2018, 17:59

Для школярів-винахідників відкрили перший державний бізнес-інкубатор UF Incubator

Прес-служба МОН України

Юні винахідники зможуть реалізувати свої бізнес-ідеї. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України. Для школярів на базі НЦ «Мала академія наук» (МАН) відкрили перший державний бізнес-інкубатор UF Incubator.

Так, дана платформа буде безкоштовно допомагати в реалізації бізнес-ідей та стартапів школярів-винахідників. Бажаючі мають попередньо пройти конкурсний відбір.

Також читайте: «В Україні стартує розробка е-підручників».

Програма триватиме від 3 до 10 тижнів – залежно від складності проекту. За цей час учні мають опанувати навички бізнес-планування та ведення переговорів з потенційним інвестором, навчитись презентувати власний винахід, а також засвоїти курс бізнес-англійської.

«Основне завдання UF Incubator – допомогти школярам-винахідникам реалізувати свої розробки і стартапи, розпочати власний бізнес. По-перше, це буде інтенсивна навчальна програма, по-друге – на базі інкубатора діятиме лабораторія прототипування. Також будемо організовувати зустрічі з партнерами і потенційними інвесторами, надавати юридичні консультації тощо», – зазначив президент МАН Станіслав Довгий.

У лабораторії винахідники зможуть створювати макети і прототипи своїх проектів. Для цього учням надаватимуть необхідне обладнання: 3D-принтери, фрезерні, лазерні та плазморізальні верстати, паяльні станції тощо. Серед наукових напрямів бізнес-інкубатора: машинобудування, електроніка і приладобудування, матеріалознавство та перспективні технології, екологія та ресурсозбереження, технічна творчість та винахідництво, робототехніка та робототехнічні системи.

Наразі інкубатор відвідують 30 школярів, яких вже навчили створювати рекламні слогани та формувати бізнес-план.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати