11 січня 2019, 17:15

Діє новий порядок електронної реєстрації ФОП

Вісник ДФСУ

2 січня 2019 р. набрав чинності наказ Мін’юсту від 29.12.2018 р. №4146/5, яким було внесено зміни до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи.

Читайте також: "Мін’юст роз’яснив ситуацію щодо припинення діяльності приватного виконавця".

Серед іншого, документом уточнюється порядок реєстрації за заявами, які подаються в електронній формі. Так, заява формується заявником в електронній формі з обов’язковим долученням до неї оригіналів електронних документів для держреєстрації.

Як зазначається, плата за надання адміністративних послуг здійснюється на порталі електронних сервісів з використанням платіжних систем через мережу Інтернет. Якщо під час розгляду заяви та документів для державної реєстрації держреєстратором встановлено наявність зареєстрованих у ЄДР інших пакетів документів для держреєстрації щодо цього самого суб’єкта, то наступний пакет документів розглядається після проведення держреєстрації чи відмови в такій реєстрації на підставі зареєстрованих раніше заяви та документів.

Документи, що містять більше однієї сторінки, скануються в один файл. У разі перевищення допустимого для завантаження файла розміру такий файл розділяється на декілька файлів.

Водночас електронні копії документів мають бути придатні для сприйняття їх змісту.

За повідомленням Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати