18 червня 2015, 15:38

ДФС заперечує блокування роботи газети "Вести", але підтверджує обшуки

Інтерфакс-Україна

Державна фіскальна служба спростовує повідомлення, поширені в ЗМІ, щодо блокування її співробітниками діяльності медіа-холдингу "Вести", але підтверджує факт проведення обшуків, повідомляє Інтерфакс-Україна.

ДФС, зокрема, спростувала поширену в ЗМІ інформацію про те, що співробітники ДФС проникли в офіс медіа-холдингу без пред'явлення відповідних документів. "Повідомляємо, що такі твердження є безпідставними", - зазначено в повідомленні ДФС.

Водночас, фіскальна служба повідомила, що 18 червня розпочато проведення двох обшуків, зокрема – нежитлового офісного приміщення ТОВ "Вести Мас-Медиа" на вул. Спортивній у Києві. Як підкреслюється, обшуки здійснюються згідно з вимогами законодавства відповідно до постанови слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва про проведення обшуків від 15 червня 2015 року, ухваленої за результатами розгляду клопотання, погодженого з прокурором.

ДФС повідомила, що ця слідча дія проводиться в рамках досудового слідства у кримінальному провадженні, розпочатому в квітні 2014 року за фактами ухилення від сплати податків, фіктивного підприємництва та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, службовими особами ТОВ "Вести Мас-Медиа" за ознаками злочинів, передбачених частиною 3 статті 212, частиною 2 статті 205 та частиною 3 статті 209 Кримінального кодексу.

"Усі дії в цьому кримінальному провадженні здійснюються відповідно до вимог чинного кримінального процесуального законодавства під процесуальним керівництвом прокурора", - зазначено в повідомленні ДФС.

Як повідомлялося, засновником газети "Вести" є ТОВ "Вести Мас-Медиа", кінцевим бенефіціаром якої виступає головний редактор газети Ігор Гужва.

Газета "Вести" є найбільшою безкоштовною газетою в Україні.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати