23 квітня 2018, 13:58

ДФС розпочала тендерні процедури із закупівлі 10-и стаціонарних скануючих систем

Прес-служба ДФС

Державна фіскальна служба розпочала тендерні процедури із закупівлі 10-и скануючих систем стаціонарного типу для оснащення пунктів пропуску.

Про це повідомив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан, зазначає прес-служба ДФС.

За його словами, загальна вартість цих закупівель складає близько 1,3 млрд грн.

Читайте також: "У 2018 р. сплачено майже 5 млрд грн єдиного податку".

"Закупівлі здійснюватимуться за принципом "під ключ", тобто забезпечуватиметься весь комплекс заходів: від закупівлі самого обладнання до введення його в експлуатацію та подальшого гарантійного обслуговування", - зазначив очільник ДФС. 

Кошти, передбачені на закупівлю цих 10 скануючих систем, ще минулого року були виділені українській митниці на технічне оснащення кордону за рахунок перевиконання показників із забезпечення надходжень митних платежів до бюджету.

"Встановлення цих скануючих систем в пунктах пропуску дозволить ефективно протидіяти проникненню контрабандних вантажів на митну територію України. У той же час, сканування вантажних транспортних засобів прискорить процедури митного контролю для сумлінного бізнесу. Пройшов сканування, питань немає - їдеш далі, бо фізичний огляд транспортного засобу не здійснюватиметься", - наголосив в.о. Голови ДФС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати