14 вересня 2018, 12:43

ДФС планує реформувати податковий блок

Прес-служба Державної фіскальної служби України

Державна фіскальна служба України разом з Представництвом ЄС перейшли до активної стадії реформування податкового блоку.

Практичні кроки та напрями плануються у рамках Програми підтримки управління державними фінансами в Україні (EU4PFM). Нею передбачено виділення 75 млн євро.

Читайте також: «Мін'юст оновив форми заяв щодо держреєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців».

Так, реформи роботи ДФС плануються за трьома напрямами:

1. Впровадження сучасних методів підтримки платників для підвищення рівня добровільної сплати податків.

Мова йде про розробку стратегій та програм для забезпечення добровільного дотримання вимог податкового законодавства та стимулювання добровільної сплати податків, зборів, платежів, в тому числі, розробка мікро-кампаній, орієнтованих на окремі галузі економіки. Крім того, планується створення окремого структурного підрозділу з питань добровільного дотримання вимог податкового та митного законодавства, законодавства зі сплати ЄСВ, а також активізація роз'яснювальної та консультативної діяльності.

2. Посилення спроможності бізнес-процесів у податковій сфері.

Суть полягає у застосуванні міжнародної практики та інструментів для аудиту електронних даних (е-аудит), розробці та оновленні критеріїв оцінки ризиків з метою відбору справ для проведення інших, ніж контролюючих, заходів, наприклад, моніторинг, інформаційні кампанії, інформаційні листи, семінари тощо.

3. Розширення податкової бази України, зокрема, шляхом поліпшення інформаційних податкових потоків.

Ключове завдання – обмеження можливостей ухилення від податкових зобов'язань, а також врегулювання питань контролю та оподаткування електронної комерції, у тому числі транскордонної електронної комерції.

Співпраця у цих напрямах передбачає як експертну підтримку, так і допомогу в модернізації ІТ-системи ДФС.

Повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати