08 листопада 2018, 14:19

Держпродспоживслужба приєдналася до повномасштабної роботи Інформаційних систем ринкового нагляду

Прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства України

У жовтні 2018 року, після 8-місячної роботи в тестовому режимі, Держпродспоживслужба та її територіальні органи розпочали повноцінну роботу в системах оперативного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик та національній інформаційній системі ринкового нагляду (Інформаційні системи ринкового нагляду).

Про це 7 листопада поточного року повідомив директор Департаменту захисту споживачів Держпродспоживслужби Олексій Квасніцький.

Читайте також: «Постанова Великої Палати ВС у справі про примусове проникнення до володіння боржника».

Дані системи створені відповідно до Законів України «Про загальну безпечність нехарчової продукції» та «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» з метою обміну між органами виконавчої влади інформацією про продукцію, що становить серйозний ризик.

Пан Квасніцький відзначив, що створення даних систем відбулося в рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. зокрема, з метою створення в нашій державі ефективної системи ринкового нагляду, транспарентної з системою ринкового нагляду, яка існує в ЄС.

Так, відповідно до законодавства, до сфери повноважень Держпродспоживслужби віднесено контроль за дотриманням 26 технічних регламентів, що становлять понад 50% видів нехарчової продукції від загальної кількості видів нехарчової продукції, щодо яких відповідними органами здійснюється ринковий нагляд.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати