15 червня 2015, 11:05

Держгеокадастр розпочинає серію круглих столів щодо майбутньої земельної реформи

Урядовий портал

Незалежна Група Макроекономічного Аналізу та Прогнозування (IMF Group) за сприяння Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру анонсує проведення серії круглих столів із залученням якомога ширших експертних кіл, які безпосередньо будуть впливати на хід земельної реформи в Україні. Перший захід із серії круглих столів відбудеться 18 червня, повідомляє Урядовий портал.

Дискусія щодо можливості впровадження ринку земель сільськогосподарського призначення започаткована Президентом України на засіданні Національної ради реформ. Провідні економісти IMF Group в партнерстві з профільним органом центральної виконавчої влади, яким є Держгеокадастр, мають на меті створити дискусійну платформу для напрацювання різних моделей функціонування ринку землі та визначення наслідків імплементації кожної з моделей.

До участі в круглих столах запрошені та вже підтвердили свою участь землевласники, представники Світового банку, Єврокомісії, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Мінагрополітики, члени комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин, експерти, науковці, юристи, представники іноземних дипломатичних установ, неурядових організацій.

«Остаточне рішення щодо введення ринку залишається за Президентом та Верховною Радою. Наше ж завдання – надати різні варіанти реформи відповідно до обраних моделей та прорахувати їх наслідки, перш за все – соціальні», – відзначив Голова Держгеокадастру Максим Мартинюк. 

Круглі столи проходитимуть щочетверга в Конференц-залі Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3, з 17.00 до 19.00. Визначена тривалість проекту – до 1 вересня 2015 року з можливою пролонгацією.

Незалежна група макроекономічного аналізу та прогнозування є недержавною неприбутковою організацією, заснованою на принципах вільного членства економістів, що беруть участь у колективній роботі зі створення незалежних від Уряду і корпорацій макроекономічних прогнозів розвитку економіки України.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру – центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності та земельних відносин, а також у сфері Державного земельного кадастру. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 10 вересня 2014 року № 442, Держгеокадастр утворено шляхом реорганізації Державного агентства земельних ресурсів України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати