22 січня 2018, 10:00

Держенергоефективності опрацьовує запровадження атестації енергоаудиторів

Держенергоефективності

Держенергоефективності разом із вищими навчальними закладами опрацьовує запровадження професійної атестації енергоаудиторів.

Про це зазначають у Держенергоефективності.

Також було розглянуто питання створення в університетах атестаційних комісій для оцінки кваліфікації енергоаудиторів та обговорено питання затвердження вищими навчальними закладами та центрами підвищення кваліфікації програми (переліку питань для тестування) для перевірки знань кандидатів та навчальної програми для енергоаудиторів.

"Сьогодні ми маємо напрацювати чіткі механізми створення прозорої та відкритої процедури роботи атестаційних комісій, що будуть проводити атестацію енергоаудиторів, які матимуть право видавати енергетичні сертифікати будівель. Тільки якісна підготовка та відбір фахівців з енергоефективності дозволить ефективно здійснювати енергоаудит різних об’єктів та надавати правильні рекомендації щодо підвищення енергоефективності в них", - зазначив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Так, було вирішено розробити спільно з вищими навчальними закладами та профільними асоціаціями методичні рекомендації щодо навчальних програм і програм для перевірки знань кандидатів із подальшим їх оприлюдненням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати