Популярні матеріали

12 вересня 2017, 18:10

Державну виконавчу службу перевірили на поліграфі, - П. Петренко

З середини серпня в українських ЗМІ почав культивуватися міф про те, що винагорода державним виконавцям почала активно зростати. У звязку з цим, міністром юстиції України Павлом Петренко було прийнято рішення провести повну перевірку усього керівного складу системи державної виконавчої служби на поліграфі.

Станом на сьогодні перевірено усіх керівників виконавчої служби України. На завтра залишилося перевірити лише двох виконуючих обов'язків.

Про це пан Петренко заявив сьогодні на брифінгу: "Винагорода державним службовця: спростування існуючих міфів".

"За цей час були перевірені усі керівники департаменту виконавчої служби України. Незалежні експерти, які проводили поліграфічне дослідження, дали свої висновки. Серед питань, які ставилися в процесі перевірки на поліграфі: чи брали ви від підлеглих грошові кошти з отриманої ними винагороди державного виконавця; чи пропонували ви підлеглим сплачувати грошові кошти, отримані ними від винагороди; чи вимагало від вас керівництво Міністерства юстиції, Міністр і його заступники частину винагороди від державного виконавця; чи вимагало від вас керівництво Департаменту державної виконавчої служби неправомірну вигоду від винагороди державного виконавця", - зазначив міністр.

При цьому пан Петренко підкреслив, що, незважаючи на те, в системі державного виконавчого провадження працює понад 4 тис. державних виконавців, така перевірка була безпрецентно успішно проведена.

"Можу підтвердити офіційно, що жодних фактів чи припущень щодо вимагання винагороди у вигляді неправомірної вигоди, чи розпоряджень таких з боку Міністерства юстиції не було зафіксовано. Крім того, у нас діє спеціальна гаряча лінія, на яку може звернутися будь-який громадянин або державний виконавець анонімно з фактами вимагання чи незаконних розпоряджень його керівництва.

Станом на сьогоднішній день жодних анонімних скарг з цього приводу не надходило", - резюмував чиновник.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати