07 листопада 2018, 18:57

Dentons мирно владнала спір колишньої працівниці щодо домагань

Dentons вирішила судовий спір, в якому спеціаліст з розвитку бізнесу звинуватила свого безпосереднього керівника, колишнього виконавчого директора компанії, в домаганнях.

Круналі Парек, спеціаліст з розвитку бізнесу в нью-йоркському офісі компанії, у червні подала скандальну скаргу, в якій звинуватила Альтона Делейна у сексуальних домаганнях, та заявила, що він перешкоджав їй подати скаргу.

19 жовтня Верховний суд Нью-Йорку повідомив, що Парек, Dentons та Делейн владнали всі суперечки і скарга була відкликана. Прес-секретар Dentons підтвердив вирішення цього питання, але не надав жодної додаткової інформації про умови врегулювання. Адвокати сторін не одразу відповіли на запити про коментар.

У серпні пані Парек перейшла з Dentons у White & Casе, де керує розвитком бізнесу у сферах енергетики, інфраструктури, проектування та фінансування активів.

Раніше в судовому процесі Dentons заперечувала проти заяв та повідомила, що не змогла провести повне розслідування щодо претензій Парек, оскільки остання не прийшла на  заплановані зустрічі з представником відділу кадрів компанії. Фірма також відкинула претензії пані Парек про те, що в Dentons та юрбізнесі загалом «жінок об’єктивізують».

Адвокати пана Делейна були більш жорсткими щодо заперечення заяв Парек. У запереченні на 14 сторінок вони назвали її скаргу «зневажливою спробою використати боротьбу та страждання жінок, які справді зазнали домагань» та назвали її брехункою.

Після адміністративної відпустки через скаргу пан Делейн більше не працює в Dentons.

В суді пані Парек представляла фірма Wigdor, відома тим, що подала скарги на сексуальні домагання проти кабельного телебачення Fox News та Uber Technologies Inc.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати