24 квітня 2018, 17:31

Dentons консультує DTEK Renewables B.V.

щодо будівництва та фінансування найбільшої сонячної станції в Україні

Dentos

МЮФ Dentons виступила у ролі юридичного радника компанії DTEK Renewables B.V. у зв’язку з реалізацією проекту будівництва сонячної електростанції (СЕС) потужністю 200 МВт в м. Нікополь (Дніпропетровська область). Після завершення будівництва, Нікопольська СЕС стане найпотужнішою сонячною електростанцією в Україні і стане одною з найбільших у Європі. Вартість проекту оцінюють в 230 мільйонів євро.

Угоди щодо дизайну, будівництва, встановлення та постачань для проекту будівництва СЕС були підписані між компаніями DTEK Renewables B.V. та China Machinery Engineering Corporation, китайською державною будівельно-інженерною компанією, що є членом групи компаній Sinomach.

Щороку Нікопольська СЕС буде постачати більше ніж 280 мільйонів кВт «зеленої» електроенергії. Цього об’єму буде достатньо для забезпечення потреб в електроенергії100 тисяч домогосподарств. Проект сонячної електростанції допоможе створити нові робочі місця в регіоні, а місцеві бюджети отримають мільйони від податкових платежів.

До міжнародної команди Dentons, яку очолили партнер київського офісу Адам Мицик разом з радником київського офісу Максимом Сисоєвим, увійшли також партнери стамбульського офісу Аян МакГрат та Тамсін Мілехем, старший партнер шанхайського офісу Ненсі (Кінгнан) Сан та партнер Джин Вонг, радник варшавського офісу Агнешка Кулінська, радник київського офісу Надія Шилєнкова та радник шанхайського офісу Аманда (Юлан) Гуо, за підтримки юристів інших офісів Dentons, які брали участь в цьому проекті.

Адам Мицик прокоментував цю новину: «Ми пишаємося тим, що змогли допомогти нашому клієнту, DTEK, завершити перший значний етап цього видатного проекту. Нікопольська сонячна електростанція стане найбільшим генератором сонячної енергії в Україні, та одним з найбільших у Європі. Цей проект є потужним позитивним сигналом для глобальної спільноти інвесторів, які шукають можливості в Україні. Крім цього, це ще один приклад можливостей Dentons із використання міжнародної експертизи та глобальної присутності для комплексного супроводу таких визначних енергетичних проектів в усьому світі».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати