01 липня 2015, 12:24

День Конституції на велосипедах – традиційне дозвілля правників

Асоціація правників України

Члени Асоціації правників України (АПУ) підтримали започатковану минулого року традицію проводити День Конституції на велосипедах, повідомили у прес-службі Асоціації правників України.

Цьогоріч маршрут велопрогулянки був прокладений в парку Межигір’я, що поблизу Києва. Незважаючи на несприятливий прогноз погоди, все ж дощ не завадив прогулянці, а пікнік пройшов в теплій та дружній атмосфері.

Член Правління АПУ від Секції юрисконсультів Наталія Лиса, яка активно підтримує здоровий спосіб життя, приїхала на прогулянку разом із сином. «За кількістю юрисконсультів цей велопробіг можна сміливо відносити до переліку заходів нашої секції», - жартувала вона.

Якщо ви бажаєте приєднатися до активного літа разом з Асоціацією правників України, заходьте на сторінку календаря заходів та обирайте захід на свій смак. А вибрати є з чого! Наразі відкрита реєстрація на волейбольний турнір, який відбудеться зовсім скоро - 18 липня, а у серпні запропонуємо вам вирушити у похід в Карпати. А вже за декілька днів наша команда правників вирушить на кількаденний сплав по Дністру.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати