12 січня 2018, 13:31

CMS виступила радником у визначній угоді щодо виходу компанії P&O Maritime на український ринок

Київський офіс CMS Cameron McKenna

Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang радий оголосити про надання компанії SD Capital юридичних консультацій з англійського та українського права у зв’язку з транзацією зі створення спільного підприємства, яка ознаменувала прихід компанії P&O Maritime (що належить DP World Group – одному з найбільших у світі операторів морських портів) в Україну. В рамках транзакції P&O набула контроль над українською буксирною компанією LB Shipping. Спільне підприємство надаватиме послуги з буксирування в українському чорноморському порті Южний.

Угоду було підписано партнером SD Capital Андрієм Ставніцером та головним виконавчим директором DP World Group Султаном Ахмедом бін Сулайемом у листопаді 2017 року після візиту Президента України Петра Порошенка до головного офісу DP World Group в ОАЄ.

Команда CMS працювала під керівництвом Грема Конлона, управляючого партнера київського офісу та співкерівника глобальної практики прямих інвестицій у ЦСЄ/СНД, та Тетяни Довгань, старшого юриста і координатора практики корпоративного права/M&A, у складі Віталія Майнаровича, Ольги Бєлякової, Наталії Наконечної, Олени Басанської, Діани Писаренко (у Києві) та Крістіана Делгадо (в Амстердамі).

Грем Конлон прокоментував: «Це ще одна масштабна угода, над якою ми працювали останнім часом, надаючи юридичні консультації з усіх аспектів англійського та українського права з нашого Київського офісу».

Тетяна Довгань додала: «Ми дуже пишаємося тим, що виступили радником нашого постійного клієнта у зв’язку з ще однією стратегічною угодою, яка зробила внесок у розвиток морської портової інфраструктури в Україні. Ця транзакція є також демонстрацією наших унікальних можливостей та досвіду юридичного супроводу транскордонних угод».

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати