19 червня 2018, 13:36

CMS надала юридичні консультації компанії Scatec Solar

у зв'язку з будівництвом сонячних електростанцій в Україні

СіЕмЕс Камерон МакКенна Набарро Олсванг

CMS надала юридичні консультації Scatec Solar ASA (Scatec Solar), норвезькій компанії у галузі сонячної енергетики, у зв'язку з двома проектами з будівництва сонячних електростанцій в Черкаській області України. Проекти потужністю 33 МВт та 50 МВт стануть першим кроком в напрямку збільшення портфоліо сонячних електростанцій в країні для Scatec Solar.

Команда CMS надала компанії Scatec Solar консультації з юридичного аудиту цих проектів, а також їх подальшого придбання, в тому числі підготувала документи з угоди за англійським правом.

Віталій Радченко, партнер і керівник практики енергетики та проектів в Україні, разом із Наталією Кушнірук, старшим юристом та координатором практики нерухомості, очолили роботу над цією угодою за підтримки Ігоря Павлюкова, Тетяни Довгань, Віталія Майнаровича, Діани Писаренко, Христини Корпан, Марини Ільчук, Володимира Кольваха, Вікторії Ставчук, а також з допомогою Грема Конлона та Валентини Сантамброгіо з аспектів угоди, які регулюються за англійським правом.

Віталій Радченко прокоментував: «Для нас велика честь бути юридичними консультантами у цій угоді і у такий спосіб зробити внесок у розвиток інфраструктури для сонячної енергетики. Україна активно працює над запровадженням інновацій в енергетичному секторі і збільшенням частки енергії, яка виробляється з відновлюваних джерел. CMS у черговий раз продемонструвала експертний рівень знань в галузі енергетики та M&A».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати