Популярні матеріали

04 жовтня 2017, 13:36

Будь-яких втручань у систему на іспитах приватних виконавців не зареєстровано, - С. Лур'є

Державним підприємством «Національні інформаційні системи» не було зареєстровано будь-яких втручать у роботу системи під час складання іспитів кандидатами у приватні виконавці. Про це вчора, 3 жовтня, на круглому столі Асоціації правників України «Зміни порядку допуску до професії приватного виконавця» заявив генеральний директор держпідприємства Станіслав Лур'є.

Подія відбулася у зв'язку із фактичним «провалом» двох останіх іспитів кандидатів у приватні виконавці, які відбулися 25 вересня і 2 жовтня. Присутні на заході уже працюючі приватні виконавці та кандидати у приватні виконавці (т.ч. ті, що здавали іспит 25 вересня) мали низку питань до роботи системи під час складання іспиту та процесу формування питань на першому етапі іспиту.

Президент МГО «Універсальна екзаменаційна мережа», тестолог Сергій Мудрук відповідаючи на запитання, відмітив, що так, справді питання, які були розроблені для іспиту, передавалися до ДП із індикаторами складності. Проте, як було підтверджено на заході словами гендиректора ДП «НАІС» і представника Мінюсту, має місце той же набір завдань, за яким складали іспит і попередні групи. Тобто говорити про питання підвищеної складності не є коректим.

В свою чергу, представник Міністерства юстиції Констянтин Сілкін, що був присутній на круглому столі, зазначив, що хоча законодавство не передбачає механізму апеляції у випадку перегляду результатів такого іспиту, кандидати у приватні виконавці завжди можуть скористатися можливістю оскарження у судовому порядку.

0
1

Останні коментарі

Однобоке висвітлення матеріалу!!!

Додати коментар

Відмінити Опублікувати