17 січня 2019, 16:50

Бразилія ініціювала перегляд антидемпінгових заходів щодо імпорту автомобільних шин

Наталія Ісаханова
Наталія Ісаханова «Сергій Козьяков та Партнери, АФ» партнер, адвокат, к.ю.н.
Олеся Кривецька
Олеся Кривецька «Сергій Козьяков та Партнери, АФ» старший юрист; LL.M

16 січня 2019 р. Бразилія ініціювала перегляд антидемпінгових заходів щодо імпорту автомобільних шин походженням, зокрема, з України, у зв’язку з закінченням строку їх застосування.

Такий перегляд розпочатий за заявою національних товаровиробників.

Період дослідження для встановлення факту демпінгу: липень 2017 р. - червень 2018 р. Період дослідження для встановлення факту завдання шкоди: липень 2013 р. - червень 2018 р.

За проведення торговельних розслідувань у Бразилії відповідає Департамент торговельного захисту Міністерства промисловості, міжнародної торгівлі та послуг Бразилії (далі – DECOM).

За результатами перегляду DECOM може як перерахувати антидемпінгову маржу на основі оновленої інформації, зібраної під час перегляду, так і продовжити застосування антидемпінгових заходів без зміни їх розміру.

Товар, до якого застосовуються антидемпінгові заходи (класифікація згідно зі Єдиною гоменклатурою МЕРКОСУР): 4011 10 00: Шини та покришки пневматичнi гумовi новi: для легкових автомобiлiв (включаючи вантажопасажирськi автомобiлi-фургони та гоночнi автомобiлi).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати