Популярні матеріали

05 грудня 2017, 14:15

Богдана Львова обрано главою Касаційного господарського суду

Верховний Суд

Колишнього голову Вищого господарського суду Богдана Львова обрали головою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду України.

Його кандидатуру підтримали 27 із 29 суддів.

Збори суддів Касаційного господарського суду в складі Верховного Суду також обрали 4 суддів до Великої палати строком на три роки. Це судді Лариса Рогач, Світлана Бакуліна, Віталій Уркевич, Олена Кібенко.

Нагадаємо, Головою нового Верховного Суду стала Валентина Данішевська.

15 грудня розпочне роботу новий Верховний Суд.

Також судді визначились з представниками до палат Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду. Відтак, до судової палати з питань банкрутства обрано: Володимира Білоуса, Лілію Катеринчук, В'ячеслава Пескова, Сергія Жукова, Володимира Погребняка та Ніну Ткаченко.

В судовій палаті з питань інтелектуальної власності, антимонопольного та конкурентного законодавства здійснювати судочинство будуть: Богдан Львов, Володимир Селіваненко та Ірина Булгакова

Судову палату з питань корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів відтепер будуть представляти Олександр Мамалуй, Олександр Баранец, Ганна Вронська, Людмила Стратієнко, Ігорь Ткач та Володимир Студенець.

До складу судової палати з питань земельних стосунків і прав власності увійшли Іван Мищенко, Костянтин Пільков, Інна Бердник,  Егор Краснов, Тетяна Дроботова, Ігор Кушнір, Григорій Мачульський, Валерій Суховий та Юрій Чумак.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати