14 травня 2019, 18:42

Більше грошей - менше дольових партнерів

Найбільші юридичні фірми США оприлюднили фінансові показники, досягнуті минулого року

The American Lawyer

За даними The American Lawyer, у 2018 р. загальний дохід юридичних фірм, що входять в рейтинг AM Law 100, зросла на 8% і досягла рекордних $98,7 млрд. При цьому покращилися ключові показники фінансової успішності фірм з першої сотні. Так, середній дохід на дольового партнера склав $1,88 млн (+ 6,5%). Середній дохід на юриста досягнув показника в майже $1 млн (+ 4,2%, найбільший ріст з 2010 р.).

Журнал також зазначає, що впродовж 20-и років спостерігається стійка тенденція до скорочення числа дольових партнерів в фірмах AM Law 100. Так, у 2018 р. тільки 56% партнерів мали частку в своїй компанії, у 2000 р. таких налічувалося 78%. На думку опитаних представників консалтингової компанії ALM Intelligence, великі американські юрфірми відмовляються від дольової партнерської моделі в гонитві за ефективністю. Це пов'язано з тим, що такий статус нерідко отримують співробітники виключно завдяки великому стажу роботи.

Фірмі при цьому доводиться фактично «субсидувати» такого партнера, якщо він не приносить високого прибутку або працює менш ретельно, ніж колеги.

За інформацією The American Lawyer.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати