23 травня 2018, 13:32

Axon Partners - генеральний партнер Школи права УКУ у 2018 р.

Axon Partners

Юридична фірма Axon Partners стала генеральним партнером Школи права Українського католицького університету у 2018 р. Фірма надаватиме експертну та фінансову підтримку проектам Школи права та Магістерської програми з права УКУ.

Експертну підтримку Українському католицькому університету Axon Partners розпочали надавати з 2016 р. на Програмі з IT права УКУ.

«Філософія УКУ і Axon Partners має багато схожого: так само, як УКУ прагне створити #notanotherlawschool, так само і ми працюємо у напрямку reimagining legal services, - зазначив Дмитро ГадомскийCEO Axon Partners. - Для нас підтримка правничих проектів УКУ (як фінансова, так і експертна) - це інвестиція у майбутнє. Ми переконані, що випускники правничих програм УКУ творитимуть новий рівень професії юриста в Україні, в т.ч. працюючи в нашій фірмі».

Також Дмитро Гадомський викладатиме авторський курс для студентів Магістерської програми Школи права УКУ.

«Для Школи права УКУ це партнерство, як й інша фінансова чи експертна підтримка з боку юридичних фірм, є свідченням довіри і віри в ті речі, які ми робимо. Я впевнений, що з Axon Partners нас чекає дуже цікава та різноманітна співпраця, і разом ми зламаємо чимало стереотипів», - наголосив Іван Городиський, директор Школи права УКУ.

У 2017 р. генеральними партнерами Школи права УКУ були АО «Матвіїв і партнери», за підтримки яких Школа права реалізувала чимало проектів для студентів та практикуючих правників.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати