12 червня 2015, 12:30

Авеллум Партнерс консультувала MHP S.A. у зв’язку з угодою з обміну її активів

Авеллум Партнерс

Юридична фірма Авеллум Партнерс виступила провідним юридичним радником агрохолдингу MHP S.A. у зв’язку з обміном активів з вирощування зерна групи компаній “Воронеж Агро Холдинг” у Воронезькій області Російської Федерації на активи групи “Агрокультура” у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях України.

Авеллум Партнерс консультувала агрохолдинг MHP S.A. з усіх аспектів трансакції, включаючи її структурування, розробку та погодження трансакційної документації, консультування щодо пакету забезпечення та з питань реструктуризації перед трансакцією і уступки боргу.

Трансакція була структурована як обмін акціями. Трансакція також включала обмін внутрішньогруповими заборгованостями сторін та представляла собою чистий своп без грошових коригувань і на основі рівного оборотного капіталу.

Під управлінням групи “Воронеж Агро Холдинг” знаходиться земельний банк загальною площею 40 тис. га і потужності зі зберігання зернових у 150 тис. тон. Земельний банк українських компаній групи “Агрокультура” становить 60 тис. га землі, потужності зберігання зернових культур - 90 тис. тон.

MHP S.A. - одна з провідних агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві м’яса птиці та вирощуванні зернових.

Команду Авеллум Партнерс очолював керуючий партнер Микола Стеценко за значної підтримки Юрія Нечаєва, старшого юриста, та Юрія Заремби, юриста.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати