06 липня 2015, 11:14

Аваков звільнив усіх співробітників ДАІ в Донецькій області

Інтерфакс-Україна

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підписав наказ про звільнення всіх співробітників департаменту Державної автомобільної інспекції МВС України в Донецькій області, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Наказом міністра співробітники департаменту ДАІ Донецької області звільнені від посад і виведені за штат для проведення атестації. Усіх 625 осіб. З 7 липня", - написав він у своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у понеділок уранці.

Міністр зазначив, що у зв'язку з цим рішенням на керівника облміліції В'ячеслава Аброськіна, одного з ініціаторів цього процесу очищення, «чекає велика робота, високої інтенсивності й відповідальності».

А. Аваков повідомив, що атестація, враховуючи рівень напруженості в області, відбуватиметься форсовано, але ретельно і за участю полиграфологів та фахівців з Києва.

"Розраховуємо, що усі хабарники, латентні вороги України, що переховуються від служби в скрутний час, - будуть за підсумками атестації звільнені. За підсумками першої атестації чесні працівники служитимуть і готуватимуться до тестів та іспитів до нового поліцейського патруля", - додав глава МВС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати