Популярні матеріали

14 листопада 2017, 10:17

Астерс презентує новий корпоративний сайт та сторінку фірми у мережі Facebook

ЮФ "Астерс"

Юридична фірма "Астерс" рада представити повністю оновлений корпоративний веб-сайт та сторінку фірми у соціальній мережі Facebook.

Новий веб-сайт робить наголос на експертизі Астерс та пропонує зручний доступ до найважливішої інформації про послуги та структуру фірми. Його свіжий та інноваційний дизайн відповідає брендбуку Астерс та забезпечує просту навігацію актуальним портфоліо фірми. Зручність для відвідувачів була пріоритетною при розробці нового веб-сайту. Він використовує найновіші технології для комфортної роботи з мобільними пристроями та різними веб-браузерами.

“Ми завжди докладали максимум зусиль, щоб забезпечити наших клієнтів інформацією, необхідною для успішної та безперешкодної роботи в нестабільному українському бізнес-середовищі," - зазначає Олексій Дідковський, керуючий партнер Астерс. "У наш час бурхливого розвитку соціальних мереж та мобільного інтернету ми в Астерс використовуємо всі доступні інструменти, щоб розповісти про себе та про те, як ми можемо вирішувати бізнес-задачі клієнтів. Новий корпоративний веб-сайт та Facebook-сторінка фірми є черговими кроками до подальшого вдосконалення виняткової якості консультацій та значного досвіду, які лежать в основі юридичних послуг, надаваних професіоналами Астерс".

Новий веб-сайт та Facebook-сторінка Астерс будуть регулярно оновлюватися новинами про роботу фірми, основні досягнення та події, а також про найважливіші зміни українського законодавства. Відвідайте новий сайт www.asterslaw.com та підписуйтеся на сторінки Астерс у мережах Facebook і LinkedIn.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати