Популярні матеріали

18 травня 2017, 10:54

Астерс підтримує художню виставку "Український Інсайт"

ЮФ "Астерс"

Юридична фірма "Астерс" стала одним зі спонсорів художньої виставки “Український Інсайт” за участю відомих українських сучасних митців: Віктора Сидоренка, Олега Тістола, Миколи Маценка та Валентина Попова. Виставка, організована Постійним представництвом України при ООН, Міністерством закордонних справ України, Інститутом проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України та фундацією "Арткульт", проходить з 16 по 25 травня 2017 р. у штаб-квартирі Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку. Проект має на меті донести світу сигнал про прогресивні зміни в Україні та її невичерпний потенціал.

"Безперечним фактом є те, що справжнє мистецтво підбадьорює та дає людям надію на краще майбутнє. І в горі, і в радості мистецтво надихає і зцілює душі. Насичена подіями історія України доводить реальну силу віри у краще майбутнє та інколи ідеалістичних гуманістичних концепцій", – коментує Армен Хачатурян, старший партнер Астерс, – "Ми в Астерс маємо за честь підтримати проведення виставки відомих українських художників у світовому політичному центрі, штаб-квартирі ООН, адже ми дійсно віримо у те, що мистецтво – це найкраща зброя, оскільки воно допомагає не руйнувати, а створювати".

Підтримка українських мистецьких проектів відіграє значну роль у корпоративній соціальній відповідальності Астерс. З 2009 року цей напрям включає АртАстерс – проект, покликаний підтримувати, пропагувати та популяризувати сучасне українське мистецтво, надаючи можливості художникам експонувати роботи в світлому і просторому приміщенні офісу Астерс для клієнтів і гостей фірми, а також для її співробітників.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати