16 травня 2018, 15:27

Астерс консультує VR Capital Group щодо придбання частки у проекті сонячної електростанції

Астерс

Астерс виступила юридичним радником компанії VR Capital Group щодо придбання 50% акцій компанії Matlomenius Holdings Ltd (Кіпр) у ICU, незалежної інвестиційно-консалтингової компанії, що надає послуги з управління активами та приватним акціонерним капіталом і спеціалізується на ринках Центральної та Східної Європи.

Matlomenius Holdings Ltd володіє приватним підприємством "ПодільськЕнерго", що планує побудувати сонячну електростанцію потужністю 60 МВт поблизу м. Кам'янець-Подільський у Хмельницькій області. Запуск електростанції запланований наприкінці 2018 р.

Команда юристів Астерс забезпечила супровід найважливіших аспектів транзакції. Зокрема, Астерс провела юридичний аудит активів приватного підприємства "ПодільськЕнерго", взяла активну участь у проведенні переговорів щодо транзакційної документації, а також отримала дозвіл на концентрацію від Антимонопольного комітету України.

Над проектом працювала команда Астерс у складі: партнера Ярослава Петрова, старших юристів Марти Галабали, Олега Фурманчука та Діани Кондратьєвої, юристів Олени Ніколенко та Олени Січковської щодо корпоративних та регуляторних питань; радника Тетяни Вовк та юриста Павла Верболюка, що консультували з питань антимонопольного права, а також старшого юриста Романа Дробоцького - з питань нерухомості. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати