12 серпня 2019, 12:58

Астерс консультує групу Добробут щодо придбання медичної клініки Борис

Астерс

Астерс виступила юридичним радником провідної в Україні мережі медичних закладів Добробут у зв'язку з придбанням медичної клініки Борис. Ця угода стала однією з найбільших за останні роки на українському ринку охорони здоров'я.

Команда юристів Астерс забезпечила повний супровід усіх правових аспектів угоди, включаючи юридичний аудит клініки Борис, отримання необхідних дозволів Антимонопольного комітету України, супроводження процесу поглибленого вивчення ринку медичної допомоги, ініційованого Антимонопольним комітетом України, структурування розрахунків, формування пакету договорів на проект та його закриття, консультування з різноманітних питань корпоративного, договірного, антимонопольного права, інтелектуальної власності та нерухомості. Підготовка угоди тривала майже один рік та вимагала координації та поєднання інтересів широкого кола співвласників Борису (продавців бізнесу).

Над проектом працювала команда Астерс у складі партнера Олексія Дем'яненка, радника Олеся Квята та юристів Анни Гнип, Діани Кондратьєвої та Юлії Савченко. За напрямом антимонопольного права проект супроводжували партнер Ігор Свечкар і старший юрист Тетяна Субботіна.  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати