Популярні матеріали

21 квітня 2017, 10:39

Астерс - юридичний радник в усних слуханнях інвестиційного позову АТ "Ощадбанк" щодо активів у Криму

ЮФ "Астерс"

Юридична фірма "Астерс" надає допомогу Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan, головному юридичному раднику АТ "Ощадбанк", одній із найбільших фінансових установ України, у якості національного юридичного радника у зв'язку із позовом Ощадбанку до Російської Федерації про відшкодування понад 1 млрд. доларів США за повну втрату інвестицій компанії у Криму. Завершальні слухання цього позову щодо питань юрисдикції, суті справи і розміру збитків відбулися 27 – 29 березня 2017 року у Парижі (Франція).

Партнер юридичної фірми Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan Алекс Гербі коментує: "Юристи Астерс були важливою частиною команди, яка представляє Ощадбанк, як протягом підготовчих стадій, так і під час завершальних слухань, які нещодавно відбулися у Парижі. Вони зробили вагомий внесок у загальну підготовку і представлення позову Ощадбанку. Нам було дуже приємно працювати з такою здібною та відданою командою".

Над проектом працює команда Астерс у складі партнера Світлани Чепурної та юристів Анни Ткачової і Марини Головко під загальним керівництвом Олексія Дідковського, керуючого партнера фірми.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати