Популярні матеріали

14 листопада 2017, 16:54

Асоціація приватних виконавців України створена

Сьогодні, 14 листопада, на І з’їзді приватних виконавців було створено Асоціацію приватних виконавців України і затверджено статут організації.

На І всеукраїнському з‘їзді приватних виконавців дано початок становленню системи самоврядування приватних виконаців в Україні: створено Асоціацію приватних виконавців, обрано голову та заступників голови Ради приватних виконавців України, утворено Ревізійну комісію та Комітет з етики, затверджено Кодекс професійної етики.

Так, головою обрано Сергія Ніколаєва, а заступниками - Олександра Сивокозова та Геннадія Родіна.

Також обрано чотирьох членів Кваліфікаційної комісії (Олексій Клименко, Владислав Татарченко, Олексій Шаган, Андрій Яцишин). 

До складу Дисциплінарної комісії приватних виконавців увійшли: Юрій Лисенко, Михайло Трофименко, Юрій Щербаков, Роман Варава.

Зазначимо, що відповідно до відомостей, що містить ЄРАУ, у члена Кваліфікаційної комісії Владислава Татарченка відсутня інформація щодо зупинення або припинення права на заняття адвокатською діяльністю. Така ж ситуація склалася і стосовно члена Дисциплінарної комісії Михайла Трофименка.

Відповідно до ч.3 ст. 18 профільного закону, приватний виконавець під час здійснення своєї діяльності не може займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), інструкторської та суддівської практики із спорту та роботи в органах Асоціації приватних виконавців України) або підприємницькою діяльністю.

Відповідно до п. 14.1.226 Податкового кодексу України самозайнята особа - платник податку, який є фізичною особою - підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності. Зазначимо, що одним із видів незалежної професійної діяльності є адвокатська діяльність.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати