09 серпня 2018, 10:23

Арешт рахунків боржника як гарантія повернення боргу

Interlegal

До Міжнародної юридичної служби Interlegal звернувся клієнт - велике судноремонтне підприємство - за юридичним захистом зі стягнення боргу за користування інфраструктурою.

Після вимушеного повернення коштів, боржник-судновласник намагався оскаржити рішення суду в частині сплати штрафних санкцій (3% річних) та інфляційних витрат. Сума, за яку розгорнулась судова боротьба, сформувалась за півтора року та склала кілька десятків тисяч доларів.

В результаті суд апеляційної інстанції прийняв аргументи юристів Interlegal та погодився з позицією суду першої інстанції.

Особливий інтерес у справі викликає те, що штрафні санкції були сплачені боржником протягом двох днів після винесення постанови суду. Даний факт в черговий раз підтверджує ефективність інструменту арешту рахунків боржника в рамках виконавчого провадження. Це може призвести до повної зупинки діяльності підприємства та суттєво впливає на швидкість оплати боргу.

Запит супроводжували юрист Михайло Селіванов, молодший юрист Ігор Дерус, під загальним керівництвом старшого юриста Карини Горової.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати