28 травня 2015, 12:50

АПУ проведе у Львові круглий стіл з правових аспектів критики публічних осіб

Асоціація правників України

Спільний круглий стіл Секції суддів Асоціації правників України, Відділення АПУ у Львівській області та Львівського окружного адміністративного суду «Критика публічних осіб: правові аспекти» пройде у Львові 10 червня 2015 року, час проведення - 09:30-13:00. Про це повідомили в Асоціації правників України.

«Асоціація правників України спільно з Львівським окружним адміністративним судом запрошують Вас взяти участь у круглому столі, присвяченому обговоренню правових позицій, які стосуються критики публічних осіб з метою покращити комунікацію судів з громадянським суспільством, налагодити продуктивну співпрацю із засобами масової інформації, сприяти підвищенню культури спілкування.», - йдеться у повідомленні.

Під час заходу планується обговорити питання меж критики публічних осіб, меж справедливої критики суддів з урахуванням міжнародних стандартів та практики Європейського суду.

В круглому столі візьмуть участь громадськість, журналісти, судді.

Питання до обговорення:

* Межі справедливої критики для публічних осіб та межі допустимої критики суддів.

* Діяльність ЗМІ під час висвітлення інформації про судовий процес з огляду на вимогу законодавства про публічний розгляд справ.

* Правові аспекти доступу до правосуддя та зв’язок суду з громадянським суспільством.

Серед доповідачів:

Денис Бугай, Президент АПУ, адвокат, партнер ЮФ VB PARTNERS.

Роксолана Качур, суддя Львівського окружного адміністративного суду.

Роман Крупник, суддя господарського суду Львівської області.

Зоряна Лунь, суддя Львівського окружного адміністративного суду.

Попередня реєстрація для участі у заході обов’язкова! Реєстрація відбувається за посиланням: http://uba.ua/ukr/events/1647/registration/  

Місце проведення: м. Львів, пл. Театральна, 16, готель «Леополіс».

З усіх питань щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: 0(44) 492-88-48 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Доценко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати