16 травня 2018, 14:18

АПУ представила нових кандидатів до РГК при НАБУ

Асоціація правників України

Асоціація правників України прийняла рішення подати кандидатури для участі в конкурсі з формування складу Ради громадського контролю при НАБУ (далі - РГК при НАБУ) з числа членів АПУ.

Про це повідомляють у АПУ.

Так, для участі в конкурсі подано кандидатури адвокатів у сфері кримінального права з багаторічним досвідом Тараса Безпалого та Злату Симоненко:

Тарас Безпалий, адвокат, радник юридичної компанії "Правовий Альянс".

Закінчив Академію муніципального управління. Спеціалізація - кримінальне право. Практикує більше 15 років. До початку роботи у ЮК "Правовий Альянс" очолював власний юридичний бізнес, надаючи послуги у галузі кримінально-правового захисту.

Пан Безпалий брав участь у понад 100 обшуках, за результатами яких клієнтам було повернено майно на суму більше 1 млн дол. США. Є членом Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, членом Асоціації адвокатів України та Комітету із захисту професійних прав адвокатів Ради адвокатів Київської області НААУ.

Під час подій лютого 2014 року Тарас Безпалий здійснював захист учасників Майдану та до сьогодні надає допомогу бійцям АТО.

Злата Симоненко, адвокат, партнер адвокатського об’єднання "Солодко і партнери".

Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, де отримала диплом магістра права з відзнакою.

У професійній діяльності спеціалізується на судовій практиці у сфері кримінального права, зверненнях до Європейського суду з прав людини та міжнародному праві. Має великий досвід участі у забезпеченні безпеки бізнесу та захисті інтересів клієнта по економічним, корупційним злочинам на всіх стадіях кримінального процесу, а також брала участь у захисті осіб від політичного переслідування.

Злата Симоненко є членом Асоціації правників України та засновником ГО "Бізнес Ангели", а також автором багатьох публікацій з актуальних питань застосування кримінально-процесуального законодавства та учасником і доповідачем на форумах, конференціях, тренінгах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати