16 травня 2019, 18:07

Анжела Махінова - серед найкращих європейських юристок згідно з Euromoney LMG Europe Women in Business Law Awards 2019

Sayenko Kharenko

Анжела Махінова увійшла до шортлиста Euromoney Legal Media Group Europe Women in Business Law Awards 2019 у категорії "Міжнародна торгівля".

Нагороди в окремих практиках визнають найкращу юристку в кожній галузі. Номінантка Sayenko Kharenko - серед відомих представниць кращих міжнародних юридичних фірм, а саме: Akin Gump Strauss Hauer & Feld, Dentos, Heuking Kühn Lüer Wojtek, Van Bael & Bellis, Noerr, Mayer Brown та White & Case.

Анжела Махінова коментує: "Отримати нагороду The LMG Europe Women in Business Law Award - це досягти визнання таланту, професійної пристрасті та відданості справі, визнання експертних вмінь та знань. І навіть бути номінованою на цю нагороду - вже велика честь для будь-якої правниці. Я дуже рада й пишаюся, що потрапила до шортлиста разом з поважними колегами".

Церемонія нагородження відбудеться 13 червня в готелі Savoy у Лондоні. Повний список номінанток можна переглянути на офіційному сайті нагороди.

Спонсором The Europe Women in Business Law Awards виступає Euromoney LMG. Нагорода відзначає юридичні фірми за їхні зусилля у сприянні жінкам юристам у професійному розвитку, а юристок - за їхню роботу в кожній окремій галузі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати