16 травня 2018, 17:03

Американський юрист щодня працював по 10 годин протягом року

The American Lawyer

«Знаєте що? Куйте залізо, поки гаряче», – сказав юрист Ден Бліс, що напрацював 3,6 тис. робочих годин у 2017 р.

Так, це дорівнює 70 годинам у тижні протягом 52 тижнів. 10 робочих годин на кожен день тижня, або 12 годин, якщо ви візьмете один вихідний. У будь-якому випадку це значна цифра.

Читайте також: «В чому проблема смарт-контрактів?».

Пан Бліс, юрист в сфері інтелектуальної власності та партнер в Howard & Howard, підтверджує, що працював по 12 годин на день, інколи вночі та на вихідних, і навіть під час своєї відпустки.

Проте він виявився не єдиним трудоголіком у Сполучених Штатах – позначку у 3 тис. робочих годин подолали десятки юристів по всій країні.

Бліс говорить, що такі результати потребують неабиякої дисципліни та організації. За його словами, він знав абсолютно точно, які завдання мають бути виконані у певний день. Так, він власноруч заповнює розклад замість того, щоб доручати це асистентам.

Ден Бліс знає, що має виняткову працьовитість, тому не потребує таких самих результатів від колег. «Знаю, що не всі такі, як я», – сказав він.

Юрист радить завжди тримати темп. Він намагається напрацьовувати 10 годин кожного дня та.

Крім того, Бліс трудиться під час авіаперельотів. «Це та маленька часточка, що допомагає кожного місяця отримувати певний результат», – говорить Бліс.

За інформацією The American Lawyer.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати