15 травня 2019, 16:12

Алла Козаченко стала партнером DLA Piper

DLA Piper

Юридичний директор корпоративної практики київського офісу DLA Piper Алла Козаченко стала партнером (equity partner) фірми з 1 травня 2019 р. Таким чином кількість партнерів фірми в київському офісі збільшилась до восьми.

Маргарита Карпенко, Керуючий партнер київського офісу DLA Piper, прокоментувала: "Алла - висококваліфікований юрист і лідер, вона відіграє ключову роль у розвитку нашої практики корпоративного права та M&A з моменту свого приходу до фірми в 2006 році. Я рада вітати Аллу з підвищенням і чекаю на її подальший внесок в майбутньому".

Алла Козаченко супроводжує українські та транскордонні M&A-транзакції та спеціалізується на корпоративному праві. Вона має більш ніж 17-річний досвід у наданні юридичних послуг стратегічним покупцям, фондам прямих інвестицій, продавцям та акціонерам на всіх етапах їхньої діяльності: від планування придбання/продажу та проведення юридичних перевірок (due diligence), до структурування транзакцій, підготовки транзакційних документів та супроводу в переговорах, а також інтеграції після придбання. Серед її клієнтів - великі українські та міжнародні компанії зі списку Fortune 500 з різних галузей, включаючи телекомунікації, IT-, готельний та фармацевтичний сектори.

Алла здобула ступені магістра в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також в Інституті інтелектуальної власності і права. Українські та міжнародні видання Chambers Europe, Legal 500 EMEA, IFLR 1000, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients високо оцінюють роботу та рекомендують Аллу серед провідних юристів в сфері корпоративного права та M&A в Україні.

Глобально 77 юристів різних практик стали партнерами фірми в 43 офісах та 20 країнах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати