11 лютого 2019, 18:17

430 адвокатів долучилися до системи БПД

Координаційний центр з надання правової допомоги

За підсумками ХІ конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у м. Київ та 23 областях 430 адвокатів включено до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Починаючи з 2012 р., це вже 11-й конкурс, проведений у межах залучення адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Читайте також: "Зібрані докази можуть використовуватися для іншого обвинувачення: практика ЄСПЛ".

"Конкурсний відбір адвокатів максимально спрощено. Конкурсанти мали показати свою готовність виконувати соціальну місію, що полягає у наданні правової допомоги найбільш вразливим верствам населення. Крім того, вони мали довести, що розуміють як функціонує система безоплатної правової допомоги", - зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, затверджені постановою Уряду від 28.12.2011 р. №1362, було суттєво спрощено у 2017 р. Для участі в конкурсі адвокати реєструвалися онлайн, а також проходили дистанційний курс "Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги", оцінка за результатами якого формувалася автоматично.

Конкурс проходив з 3 грудня 2018 р. по 31 січня 2019 р. відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 р. №3957/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги".

Переглянути статистику щодо динаміки та результатів конкурсу у регіональному розрізі можна тут.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати