Популярні матеріали

17 березня 2017, 13:01

23 березня стартують усні дебати IV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З КОМЕРЦІЙНОГО АРБІТРАЖУ

23 березня 2017 року у Києві стартують усні дебати IV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУЗ КОМЕРЦІЙНОГО АРБІТРАЖУ. Дане змагання традиційно проводить Європейська арбітражна палата серед студентів юридичних факультетів українських та зарубіжних ВНЗ. Генеральним партнером конкурсу цього  року виступила Українська іноземна юридична колегія та «Cai & Lenard».

Конкурс будується за моделлю розгляду спору в міжнародному арбітражі (за Регламентом Міжнародного комерційного арбітражного суду при ЄАП) і проходить англійською мовою.

Участь в конкурсі дає студентам можливість приміряти на себе не лише роль юридичних радників компаній, але і арбітрів. Адже в рамках змагання команди проходять всі етапи арбітражного процесу: від підготовки меморандумів, представлення своєї позиції під час дебатів у арбітражі, винесення фінального арбітражного рішення до стадії його виконання або скарження.

Учасники конкурсу отримають можливість пройти стажування в провідних українських та зарубіжних юридичних компаніях. Так, місця для стажування конкурсантіву свої компаніях готові надати партнери ЄАП у проведенні конкурсу, а саме: «Укрінюрколегія», «Лежух та партнери», «EternaLaw»,   юридична компанія «Zilver». Завдяки стажуванню студенти отримають практичні навички в обраній професії, підвищать юридичну кваліфікацію та закладуть надійний фундамент для майбутнього працевлаштування.

За результатами проведення заочного етапу IV Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, 6 команд успішнопройшли до наступного етапу змагання та поміряються силами на усних дебатах. Вони відбудуться 23 березня 2017 р в Залі вченої ради ІМВ за адресою: м Київ, вул. Мельникова, 36/1.

ПАРТНЕРИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ 

«Cai & Lenard» 

Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз» 

Українська іноземна юридична колегія

Міжнародний освітній центр «GeorgeandCompany»

ПАРТНЕРИ З ОРГАНІЗАЦІЇ СТАЖУВАННЯ ДЛЯ КОНКУРСАНТІВ

«Лежух та партнери», «Eterna Law»,

Українська іноземна юридична колегія

Юридична компанія «Zilver»

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати