16 січня 2019, 10:23

21% суддів не підтвердили відповідності займаній посаді за період кваліфоцінювання

Прес-служба ВККС

Станом на 26 грудня 2018 р. за підсумками кваліфікаційного оцінювання суддів України визначено результати стосовно 2043 суддів місцевих та апеляційних судів. Всього оцінювання призначено стосовно 5157 суддів.

Про це повідомляє прес-служба ВККС.

Читайте також: "Конкурс до ВС та ВАС: основні цифри".

Водночас успішно пройшли оцінювання та підтвердили відповідність займаній посаді 1624 суддів, або 79%. Інші 419 суддів, або 21%, підлягають звільненню або вже звільнені:

  • 240 суддів звільнено, зокрема за власним бажанням під час процедури оцінювання;
  • 179 суддів не підтвердили відповідності займаній посаді: 109 суддів не склали іспитів, 70 - не пройшли співбесід із членами ВККС.

Як зазначається, суддів, для яких розпочато оцінювання, але немає остаточних результатів з причин оголошення перерви або зупинення кваліфікаційного оцінювання, - 261.

"Також ми проводимо іншу важливу роботу - призначення на посаду. За 2018 р. у зв’язку із закінченням 5-річного строку Комісія рекомендувала призначити на посади 467 суддів, які успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання. Зважаючи на кадрову нестачу суддів та надмірне навантаження у судах, ця процедура покращить роботу місцевих судів та доступ громадян до правосуддя", - розповів Голова ВККСУ Сергій Козьяков.

Нагадаємо, ВККС також оприлюднила результати питання щодо допуску кандидатів до Апеляційної палати Вищого IP-суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати