27 листопада 2017, 12:54

129 кандидатів пройшли перший етап конкурсу на посади прокурорів САП

Facebook

Відбувся перший етап конкурсу на зайняття 7 вакантних посад прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) - тестування на знання законодавства (професійний тест).

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник САП Назар Холодницький.

Так, з 231 кандидата 129 (56%) набрали прохідні 80 і більше балів та були допущені до наступного етапу. При цьому, не набравши мінімум балів, 102 (44%) кандидати припинили участь у конкурсі.

"З різних причин 38 осіб не з’явилися на тестування. За їхньою заявою та за наявності документів, що підтверджують поважність причин неявки, вони зможуть пройти тестування на знання законодавства 29 листопада, о 10:00, у приміщенні Національної академії прокуратури України.

Затвердження рейтингового списку кандидатів та визначення дати другого етапу тестування загальних здібностей (General Skills) відбудеться на засіданні конкурсної комісії, що відбудеться о 16:00 30 листопада", - зазначив Назар Холодницький.

Нагадаємо, ВРП вважає недоцільним законопроект щодо тимчасового відсторонення від здійснення правосуддя.

0
0

Останні коментарі

)))7 посад і 230 кандидатів. Після оприлюднення агентурних статків буде ще більше, как в известной Русской пестне "а поворуем перестанем"

Додати коментар

Відмінити Опублікувати