11 жовтня 2018, 13:18

У вересні 2018 року банки активно залучали кошти населення, - НБУ

Прес-служба НБУ

У вересні 2018 р. банки продовжували активно залучати кошти на депозитні рахунки. Обсяг гривневих депозитів банків зріс на 1,5%, до майже 502 млрд грн.

Про це свідчать попередні дані "Грошово-кредитної статистики" за вересень 2018 р., зазначає прес-служба НБУ.

Читайте також: "НБУ оновив рейтингову систему оцінювання банків".

Так, найбільш активно банки залучали кошти населення. Притоку коштів на депозитні рахунки домогосподарств, поміж іншого, сприяло збереження високих темпів зростання заробітної плати. Обсяг депозитів домашніх господарств у національній валюті в платоспроможних банках зріс на 2,8%, до 258,7 млрд грн, депозити в іноземній валюті (в доларовому еквіваленті) збільшилися на 1,4% - до 8,7 млрд дол. США.

Водночас обсяг гривневих депозитів бізнесу в платоспроможних банках залишився практично на рівні попереднього місяця (242,5 млрд грн), тоді як кошти в іноземній валюті (в доларовому еквіваленті) зросли на 1% (до 5.3 млрд дол. США).

Крім цього, банки продовжували кредитувати бізнес та населення. Кредитний портфель банків у національній валюті у вересні збільшився на 1,1%, до 614.6 млрд грн.

Як зазначається, у вересні банки активно надавали кредити корпоративному сектору - їх обсяг зріс як у національній валюті (на 1,1%, до 485,7 млрд грн), так і в іноземній (в доларовому еквіваленті вони збільшилися на 1,3%, до 14,7 млрд дол. США).

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати