24 вересня 2019, 13:11

Прийнято закон щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні

Сергій Шкляр
Сергій Шкляр «Arzinger» партнер практики конкурентного та антимонопольного права; адвокат, д.ю.н., Заслужений юрист України

20 вересня Верховна Рада України прийняла новий Закон щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні (законопроект №1059).

Варто відмітити позитивні нововведення в сфері господарського судочинства. Зокрема, це стосується запровадження нового стандарту доказування в господарських спорах – вірогідності доказів, впровадження процедури витребування судом групи однотипних доказів, дещо змінюються правило щодо преюдиційності обставин, встановлених у кримінальному провадженні тощо. Я особисто брав активну участь в розробці діючої редакції Кодексу, і знаю, що багато корисних ініціатив з тих чи інших причин не знайшли відображення у поточній версії закону.

Сподіваюсь, що запровадження світових best practices в судочинстві виведе вітчизняне судочинство на якісно новий рівень, та призведе до збільшення іноземних інвестицій. Детальні коментарі – після опублікування Закону.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати